WSPÓŁPRACA - BLOG ONE STEP FORWARD

One Step Forward to blog górsko-podróżniczy, który od 2017 roku inspiruje do odkrywania piękna gór i ciekawych miejsc w Polsce, jak i zagranicą. Kategorie artykułów na nim dotyczą m.in. szczegółowych opisów szlaków, relacji z podróży, praktycznych porad i wskazówek, testów i recenzji górskiej odzieży czy sprzętu. Bloga prowadzi od samego początku Kamil, ale w całym przedsięwzięciu bierze udział więcej osób, więc pozwólcie, że będę w tym przypadku używał liczby mnogiej.

 

Na tej stronie znajdziesz wszystkie informacje dotyczące współpracy. Jeśli uważasz, że nasza aktywność i tematyka bloga pasują do produktu / usługi Twojej firmy, to na pewno uda się nam wspólnie stworzyć coś niezwykłego! Więcej informacji o naszych górskich (i nie tylko!) wędrówkach przeczytasz w zakładce „O nas”.

 

Mail do kontaktu: blog@onestepforward.pl

Autor bloga One Step Forward - zdjęcie profilowe

STATYSTYKI BLOGA I SOCIAL MEDIÓW

ZASIĘGI W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ORAZ ICH JAKOŚĆ

Pomimo, że jesteśmy obecni na większości platform mediów społecznościowych, to jednak głównymi motorami napędowymi do budowania relacji z naszymi Odbiorcami są nasze profile na Instagramie i Facebooku. To właśnie na nich udzielamy się najwięcej, rozwijamy, choć nie ukrywam, że w przyszłości chcielibyśmy również postawić na rozwój kanału na YouTube, ponieważ widzimy w nim ogromny potencjał.

 

Na wyżej wymienionych platformach stale przybywa nam liczby obserwujących, a co ważne, są to realne osoby, a nie boty, które zalewają ostatnimi czasy media społecznościowe. Potwierdzeniem tego jest fakt, iż nasz profil na Instagramie w ciągu ostatnich 90 dni (tj. w okresie od 29.11.2023 do 26.02.2024) zwiększył ilość obserwujących aż o 1361 osób! 

 

Dodatkowo, chcielibyśmy zaznaczyć, że według niezależnego portalu Hype Auditor nasz współczynnik Audience Quality Score (Wskaźnik Jakości Odbiorców) jest obecnie na poziomie 89% (stan na 26.02.2024). AQS to ważny wskaźnik, ze względu na to, iż bazuje na kilku komponentach m.in. współczynniku zaangażowania, jakości publiczności, czy autentyczności zaangażowania.

Zasięgi na Facebooku z ostatnich 90 dni
Zasięgi na Instagramie z ostatnich 90 dni
Demografia naszych odbiorców na Facebooku i Instagramie
Najczęściej występujące miejscowości wśród odbiorców

ZALETY WSPÓŁPRACY Z NAMI

1

Doświadczenie i wiedza

Prowadzimy bloga i zajmujemy się jego promocją na social mediach od 2017 roku. Z górami natomiast jesteśmy związani już ponad 10 lat, bo od 2011 roku. Przez ten czas udało nam się zdobyć bogatą wiedzę na temat gór, turystyki górskiej i sprzętu outdoorowego. Posiadamy również ugruntowaną pozycję w niszy górskiej i cieszymy się dużą popularnością wśród góromaniaków.

 

2

Zasięgi i wpływ

Pomimo stosunkowo niewielkiej liczby obserwujących na social mediach nasze posty cieszą się sporym zainteresowaniem. Świadectwem tego są wykresy pochodzące z Meta Business Suite zamieszczone powyżej oraz fakt, iż przygotowywane przez nas rolki stają się czasami viralami (najlepsza posiada obecnie 1 577 464 wyświetleń, 23 383 pulubień, 397 komentarzy oraz 1045 zapisań).

3

Autentyczność i zaangażowanie

Nasze treści są autentyczne i tworzone z pasją, co przekłada się na wysoki poziom zaangażowania odbiorców. Rzetelnie dbamy o kontakt ze społecznością i chętnie odpowiadamy na pytania i komentarze, czy to na social mediach, czy w wiadomościach prywatnych. Poświadczeniem tego jest wysoki wskaźnik AQS (89/100) otrzymanego w audycie Hype Auditor.

4

Skuteczne strategie i rozwiązania

Zrealizowaliśmy 9 udanych współprac z firmami z branży outdoorowej, co potwierdza nasze doświadczenie w tworzeniu angażujących treści dla różnych marek. Współpracując z nimi, zawsze staramy się dopasować strategię do ich indywidualnych potrzeb i celów. Posiadamy też szeroką gamę narzędzi i rozwiązań, które pozwalają na efektywne promowanie marek w środowisku górskim.

MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY Z NAMI

Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie. Staramy się, aby materiały, które powstają w jej ramach były wartościowe dla Ciebie, jak i moich Czytelników i Obserwujących! Jeśli moja aktywność i tematyka bloga wpasowują się w wizję Twojej firmy, to na pewno uda się nam stworzyć coś wyjątkowego!

WPISY I SERIE WPISÓW

Wpisy sponsorowane na blogu w celu promocji produktu, usługi czy marki, które jednocześnie są wartościowe dla naszych Czytelników. Wszystkie akcje wspieramy promocją na pozostałych kanałach social mediów.

 

BANER NA STRONIE

Baner na naszym blogu może pojawić się tuż po pierwszym akapicie w naszych artykułach, bądź na stronie głównej, w pasku bocznym (sidebar). Nasz blog odwiedzają miłośnicy gór, którzy są idealnymi odbiorcami dla wielu marek.

 

TESTY I RECENZJE

Testy i recenzje produktów oraz usług. Wszystko wykonane w pięknych okolicznościach przyrody, z dbałością o każdy detal. Testy i recenzje publikowane są na naszym blogu w zakładce „Testy i recenzje”.

 

KONKURSY I PRELEKCJE

Organizacja konkursu w celu promocji produktu Klienta oraz wystąpienia na targach, festiwalach podróżniczych i górskich oraz w szkołach. Temat prelekcji i sposób prezentacji ustalimy razem!

 

REKLAMA NOCLEGU

Umożliwiamy zareklamowanie Twojego obiektu noclegowego. Masz do wyboru dwie opcje: dodanie go do istniejących już artykułów w formie wzmianki lub przygotowanie przez nas pojedynczego artykułu, w którym zamieścimy zdjęcia, filmiki, opisy itd.

KRÓTKI FILM PROMOCYJNY

Promocja Twojego produktu, bądź usługi za pomocą krótkiego filmiku na następujących kanałach: Instagram Reels, Facebook Reels, YouTube Shorts oraz TikTok. Jego długość to max. od 60 do 90 s (w zależności od limitów poszczególnych mediów).

DO TEJ PORY ZAUFALI NAM

Logo Spotkania z Filmem Górskim Zakopane

PRZYKŁADOWE DZIAŁANIA PROMOCYJNE (SZCZEGÓŁY PO KLIKNIĘCIU W LINKI PONIŻEJ)

JESTEŚ ZAINTERESOWANY WSPÓŁPRACĄ?

Skontaktuj się, aby dowiedzieć się więcej o korzyściach ze współpracy z nami.

W tym celu wyślij proszę maila na:

blog@onestepforward.pl